halkbank kredi kartı bakiye sorgulama

marka

Halkbank kredi kartı bakiye sorgulama

İstikrarlı yapısını hedef alan tüm iç ve dış gelişmelere rağmen, mali disiplini koruyarak son çeyreğe yeni umutlarla başlayan Türkiye ekonomisinde; müşterilerinin finansal ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmeyi sürdüren Halkbank büyümenin baş aktörlerinden biri oldu. Halkbank, yılın üçüncü çeyreğinde toplam aktiflerini 211,3 milyar TL’ye yükseltti. Toplam mevduatı 137,6 milyar TL’ye ulaşan Banka’nın, 2016’nın üçüncü çeyreği sonunda toplam kredileri 190 milyar TL’ye, net kârı ise 2 milyar 195 milyon TL’ye yükseldi. 

 
Türkiye’nin yılın son çeyreğine tasarrufları artıracak teşvikler ve ekonomiye hız kazandıracak yapısal reformlarla umutlu bir başlangıç yaptığını belirten Halkbank Genel Müdürü Ali Fuat Taşkesenlioğlu, “Bazı derecelendirme kuruluşlarının olumsuz değerlendirmelerine rağmen, hayata geçmesi planlanan yeni reformlarla ekonomimiz istikrarlı görünümünü koruyor. Bankacılık hizmetlerimizi, firmalarımızın uluslararası rekabette marka değerine önemli katkılar sağlayacağına inandığımız düzenlemelerle aynı hedefler ve ortak anlayış çerçevesinde geliştiriyoruz. Halkbank olarak, güçlü finansal yapımız ve sürdürülebilir karlılığımız ile Türkiye’de ekonomik reformların tamamlayıcısı olmaya devam edeceğiz” dedi.
Güçlü sermaye tabanı ve etkin risk yönetimi anlayışıyla sadece Türkiye’nin değil bölgemizin önde gelen finans kuruluşları arasında yer alan Halkbank üçüncü çeyrek sonunda da hedefleriyle uyumlu sonuçlar elde etti. 2016 yılı üçüncü çeyreğinde net kârı 2 milyar 195 milyon TL’ye ulaşan Halkbank’ın bu dönemde özkaynaklarındaki artış ise yüzde 10 düzeyinde gerçekleşti.                     2015 yılı sonuna göre toplam aktifleri yüzde 12,6 artışla 211,3 milyar TL’ye ulaşırken, toplam kredileri aynı dönemde yüzde 14,1 artışla 190 milyar TL’ye yükseldi. Bankanın toplam mevduatı ise 137,6 milyar TL oldu. Halkbank, KOBİ kredilerinin de dâhil olduğu toplam ticari kredilerini                    2015 yılsonuna göre yüzde 15,4 artışla 115 milyar TL’ye yükselterek reel sektörün destekçisi olmaya devam etti.
halkbank bakiye,borç sorgulama
Halkbank, oyuncu Şahan Gökbakar’ın rol aldığı “Halk ister Halkbank yapar” sloganlı reklam kampanyasıyla yeni döneme iddialı bir giriş yaptı. Şahan Gökbakar’ın girişimci Zeynep Hanım’dan gözlemeci Fatma Teyze’ye kadar birçok renkli karaktere hayat verdiği reklam filminde, Bankanın esnaftan KOBİ’ye, kurumsal şirketlerden Türkiye’nin mega projelerine ve toplumun her kesimine sağladığı kredi desteği vurgulandı. Barış Manço’nun en çok sevilen şarkılarından Hal Hal’ın kullanıldığı reklam filminde Halkbank’ın ürün ve hizmet çeşitliliği ile her yaş ve profilden tüketiciye uygun çözümler ürettiğine dikkat çekmeyi amaçladıklarını vurgulayan Taşkesenlioğlu şunları ifade etti:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *