hsbc kredi kartı bakiye sorgulama

Citibank-logo

 

 

Hsbc kredi kartı bakiye sorgulama

HSBC Bank Kart İşlemlerim platformu 2016 Ocak sonu itibarıyla kullanıma kapatılmıştır.

HSBC Bank Kart İşlemlerim platformundan gerçekleştirdiğiniz işlemleri ve daha fazlasını HSBC Bireysel İnternet Bankacılığı üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

HSBC Bireysel İnternet Bankacılığı ile İnternet bağlantısı bulunan herhangi bir bilgisayar ya da mobil cihazdan dilediğiniz saatte, dilediğiniz yerden tüm bankacılık işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet Bankacılığı şifreniz yok ise Anında Şifre uygulaması ile şifrenizi 66 saniyede hemen alabilirsiniz.

Kredi kartınızın ya da HSBC Banka Kartı’nızın son 6 hanesini girin, internet bankacılığı şifrenizi anında alın.
Devam

hsbc bakiye,borç sorgulama

  • 1.Adım – Giriş
    HSBC Kredi Kartı’nız ya da Banka Kartı’nızın son 6 hanesini ve cep telefonu numaranızı ilgili alana girerek DEVAM butonunu tıklayın.
  • 2.Adım – Gerekli Bilgiler
    Bu adımda annenizin evlenmeden önceki soyadının belirli harfleri istenecektir. Eğer HSBC Kredi Kartı kullanarak anında şifre alıyorsanız; kredi kartınızın arkasında bulunan CVV2 numarasını da ( kredi kartınızın arka yüzündeki numaranın son 3 rakamı) girmeniz gerekmektedir.
  • 3. Adım- Sonuç
    İnternet Bankacılığı kullanıcı kodunuz ekranda gösterilecektir. Parolanız, ilk girişte doğum tarihiniz (ggaayyyy) olacaktır. HSBC Bireysel İnternet Bankacılığı şifreniz ise cep telefonunuza kısa mesaj (SMS) ile gönderilecektir. Gönderilen şifreyi 7 dakika içinde kullanmanız gerekmektedir. Kısa mesaj ile gönderilen şifredeki harfleri, büyük harfle yazmanız gerekmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *