turkiyefinans kredi kartı bakiye sorgulama

marka

Turkiyefinans kredi kartı bakiye sorgulama

Türkiye Finans SMS Şubesi; telefonunuzun kısa mesaj (SMS) özelliğini kullanarak bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirmenizi, hesaplarınız ve ödemeleriniz hakkında bilgi almanızı sağlayan hızlı ve güvenli bir işlem noktasıdır.

Basit bir bankacılık hizmeti için şubeye gitmenize gerek yok. Türkiye Finans SMS Şubesi hizmetlerinden yararlanmak için 2442’ye kısa mesaj atmanız yeterlidir. Bilgi alma işlemleriniz için sistem otomatik olarak size dönüş sağlayacaktır. Sadece bir SMS gönderin hesap, kart, kur gibi birçok konu hakkında bilgi cep telefonunuza gelsin.

Turkiyefinans bakiye,borç sorgulama

  • Türkiye Finans SMS Şubesi’nden yararlanmak için cep telefonunuzun sistemimize kayıtlı olması ve Türkiye Finans İnternet Şubesi kullanıcısı olmanız yeterlidir.
  • SMS Şubesi kullanımınızı, Türkiye Finans İnternet Şubesi üzerinden ya da 0850 222 22 44 Türkiye Finans Müşteri Hizmetleri’ni arayarak aktif hale getirebilirsiniz.
  • SMS Şubesi’nde işlemlerinizi gerçekleştirebilmeniz için cep telefonunuzun kısa mesaj bölümüne yapmak istediğiniz işleme ait komutu girerek 2442’ye göndermeniz yeterlidir.
  • Sorgulama ve bilgi alma taleplerinize ait mesajlarınız yine SMS olarak yanıtlanır.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *